Hakkımızda

Ürettiği un ve yem ürünleri ile sektöründe 40 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Sunar Özlem A.Ş, gıda ve yem sektörünün öncü kuruluşları arasında yer almaktadır. İstanbul Sanayi Odası tarafından Türkiye’nin sanayi devlerini sıralayan İSO İkinci 500 listesine girmeyi başaran Sunar Özlem A.Ş,  bu listede yükselişini sürdürmektedir.

Dünyanın en verimli ovalarından ve Türkiye’nin önde gelen tarım alanlarından olan Çukurova Bölgesi’nde yetişen buğdayı işlemek amacıyla 1976 yılında kurulan Sunar Özlem tesisleri, Osmaniye’nin de ilk sanayi tesisleri arasında yer almaktadır. Üretimine un ile başlayan Sunar Özlem, 1997 yılına gelindiğinde bölgede gelişen hayvancılığın artan ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Sunar Yem fabrikasını da bünyesine katmıştır. Büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı hayvanlar için bütün gelişim aşamalarına cevap verebilecek nitelikte toz ve pelet formlarında doğal hayvan yemleri üreten Çukoyem, besi ve süt hayvanlarının tüm gelişim aşamalarına yönelik ihtiyaçlarını karşılayan yemler üretir.

Çukoyem ürettiği protein, vitamin ve mineral dengeli yüksek kaliteli yemlerinde, piyasada yaygın olarak kullanılan emilimi düşük inorganik iz minerallerin yanında biyo yararlılığı yüksek 1/3 oranında organik mineraller kullanır. Sunar Grup bünyesinde ki diğer üretim tesislerinden sağlanan hammadde ve içerikler sayesinde Çuko Yem, yılın 12 ayı aynı kalite, içerik ve özellikte yem üretir.

Değişen ve gelişen teknolojiye adapte olabilen modern üretim parkurunda, nitelikli üretim bilinciyle hareket eden Çukoyem, üretimdeki kalitesini TSE 9001:2000 Kalite güvence sistemleri ile belgelendirmiştir. 

Sunar Özlem Gıda San. Tic. A.Ş. 
Y.K. Başkanı: Mustafa Nuri Çomu
CEO: Hasan Abdullah Özkan
Genel Müdür: Mustafa Topal
Ürünler: Ekmekli Un Grubu, Lüks Un Grubu – Raf Un Grubu ve Besi Yemi – Süt Yemi – Özel Dönem Yemleri
Adres:

Akyar Köyü Bağ-Kur Evleri Mevkii No:66 PK 80020

Osmaniye / TÜRKİYE

Telefon:  +90 (328) 826 02 65
Faks: +90 (328) 826 02 63
Mail: info@sunaryem.com.tr